• przepis

  Zgodnie z badaniami ONZ dotyczącymi jakości życia na Ukrainie, większość Ukraińców żyje poniżej poziomu ubóstwa, co oznacza, że są oni w stanie wydać mniej niż równowartość 5 dolarów, czyli około 130 hrywień (wg aktualnego kursu wymiany) dziennie. Według ekspertów ONZ, poniżej tego progu żyje ponad 80% Ukraińców. Wobec tego aktualne minimum egzystencji na Ukrainie kształtuje się na poziomie 33,5 hrywny, czyli ok. 1,5 USD na dzień.Ukazał się interesujący artykuł n.t. uciekinierów głównie z Afryki.

  Brzmi on: „CDU zbliża się do ” australijskiego rozwiązania”.Warto przy tym zauwazyc. ze lansuje sie taki oto poglad: Kanada ma oczywisty obowiazek importowac setki tysiecy kudlatych „uchodzcow”, zby mogli sobie urzadzic szariat w Kanadzie. To oczywista oczywistosc. A polska racja stanu polega na tym, aby doPolski nie wpuscic ani jednego „ciapatego”. A jak sie ktory zalapal wczesniej – to mu sie spuszcza lomot.Prawie wszyscy Muzułmanie żyją w krajach o strukturze hierarchicznej, rządzonych twardą ręką. Struktura wynika z samej istoty Islamu, zapisów w Koranie.

  Znalezione obrazy dla zapytania merkel

  Więc demokracja jest kwiatkiem do kożucha.

  Poza tym, w dawnych republikach i samej Rosji, funkcjonuje Sufizm raczej, niż Wahabizm.

  Wybicie do nogi Wahabitów, załatwiło problem….

  Ci ktorzy przeżyli i walczą w Syrii, są zwierzyna łowną.

  Nie powrócą do swych ojczyzn- żywi.

  Silne władze centralne z apodyktycznymi dyktatorami nie mogą pozwolić na przeżycie nosicieli idei wojującego Islamu.

  Choćby z tego względu, że utrata władzy na rzecz ośrodka religijnego kontrolowanego przez Saudów, nie jest im w smak.

  Kolorowe rewolucje za saudyjskie pieniądze niekoniecznie są dobrym pomysłem.

  Raczej przepisem na wojnę domową.

  „Wrocław: Tunezyjczycy pobici na przystanku. Nikt nie reagował” … „Trzech Turków studiujących w Toruniu zostało obrzuconych obelgami, a jeden z nich uderzony w twarz. Do incydentu doszło w sklepie, a jego pracownik odmówił wezwania pomocy.”

  Chodzi o propozycję pod obrady partii. Tamże m.in. aby uciekinierów wyławianych na morzu kierować na… ląd afrykański*. W tym roku do Włoch „drogą” morską przybyło 180 tys. nowych migrantów. Piszą ,że Włosi mają „tego po dziurki w nosie” i obecny premier Włoch stoi przed niezwykle trudnym wyzwaniem (gospodarczo też nie jest najlepiej).

  Co do SPD czy Zielonych – spekulacje n.t. własnych kandydatur

  FDP pełza na poziomie 5%.

   


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :